Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Mecze sparingowe

Ankiety

Jak oceniasz aktualną politykę Startu opierającą się na bazowaniu na zawodnikach pochodzących z Siołkowic?

Aktualności

Rzutem na taśmę wygrywamy w pierwszym meczu rundy wiosennej!

• autor: Start46083, 2018-03-24 22:43

..

W pierwszym meczu rundy wiosennej pokonujemy po bardzo emocjonującym meczu drużynę z Łosiowa 3:2.

...

Mecz nie zaczął się po naszej myśli, zawodnicy Startu nie wyszli dostatecznie skupieni na grze i już w pierwszej minucie straciliśmy bramkę na 1:0 a kilka minut później było już 2:0 dla gości. Bramkę kontaktową zdobył Sebastian Polok popisując się kapitalnym uderzeniem i do przerwy było już 1:2. W drugiej połowie Jordan Miś wykorzystał podanie z drugiej linii zdobywając swoją pierwszą bramkę dla Startu po długiej nieobecności w naszym klubie. Gdy wydawało się, iż mecz zakończy się podziałem punktów w doliczonym czasie gry obrońca Pogoni zagrywa ręką wybijając piłkę z linii bramkowej i sędzia dyktuje „jedenastkę”, którą pewnie wykorzystuje (znany z gry w lidze okręgowej) Grzesiu Kuśmierczyk i tym samym zapewnia nam cenne trzy punkty.

Być może niektórzy liczyli na inny przebieg meczu, jednak na podkreślenie zasługuje fakt, iż drużyna po zimowej przebudowie musi się jeszcze zgrać a dziś mimo, iż do dyspozycji mieliśmy 20 zawodników niestety nie wszyscy zdrowotnie byli w najwyższej dyspozycji. Niemniej jak mawia stare porzekadło: „Zwycięzców się nie sądzi” zatem cieszmy się wygraną a zawodnicy w nadchodzących spotkaniach indywidualnie będą już w 100% przygotowani. Brawa dla drużyny za grę do końca!